Časté otázky

Najčastejšie otázky a odpovede určené pre našich zákazníkov a tiež domovníkov resp. domových dôverníkov, ktorý by radi zapojili svoj výťah. Ak nenájdete odpoveď na vašu otázku, kontaktujte nás prosím.


Pre zákazníka

Po úspešnej objednávke, dohodneme spoločne grafický podklad. Grafické práce sú v cene, prípadne ak máte pripravený podklad, potrebujeme ho dodat 2 prac. dni pred plánovaným nasadením. Aktuálne máme nastavené mesačné frekvencie výmen obsahu. Prevažne začiatkom mesiaca. Po výmene obsahu, ktorú v rámci jedného mesta vykonáme za jeden deň, vám zašleme URL linku na náš archív, kde su archivované fotografie každej jednej reklamnej plochy. Následne vám zasielame faktúru. Pri dlhodobejších spoluprácach je možné samozrejme každý mesiac obmieňať grafický vizuál - grafické práce su v cene.
Grafické práce sú u nás v cene. To znamená spolu si vykomunikujeme, ako chcete aby vaša reklama vyzerala a po vašom odsúhlasení je pripravená na nasadenie do reklamného rámu.
Používame unifikované sekurity klaprámy od nemeckého výrobcu. V každom výťahu máme jeden reklamný rám formátu A3. Reklamný rám sa otvára špeciálnym kľúčom a reklamný plagát je chránený transparentnou fóliou.
Naša reklama je umiestnená vo výťahovej kabíne, takže bezohľadu na to aké je vonku počasie, či je deň, či noc je naša reklama na očiach obyvateľov vo výťahovej kabíne.
Sme veľmi radi, že na základe dlhoročných skúseností môžeme tvrdiť, že sa s vandalizmom príliš nestretávame. Na každom reklamnom ráme je v pravo dole umiestnená informácia s tel. číslom, kde po nahlásení do 24 hod. akýkoľvek vandalizmus napravíme.

Pre domovníka resp. bytového dôverníka

Zmluvne dohodnutá odmena vyplácaná za mesiace v ktorých je vo vašom výťahu naša reklamná plocha.
Nie, všetko hradíme my. Od odbornej montáže, reklamný rám a starostlivosť oň.
Celé riziko berie na seba nájomca. A nebude požadovať náhradu škody. V prípade opakovanej krádeže, ukončíme s daným bytovým domom spoluprácu.
Vyplatíme mesiace v ktorých bola reklamná plocha vo výťahu.
Podľa potrieb zákazníka resp. aspoň raz mesačne plochu skontroluje náš pracovník.
Spolupracujeme s:
Poprad

Bytový podnik Poprad s.r.o.

SPOLBYT, s.r.o. Poprad

E-Byt správa domov s.r.o.

MEDUX, s.r.o.


Trebišov

Bytový podnik Trebišov,s.r.o.

Okresné stavebné bytové družstvo Trebišov


Zlaté Moravce

SLUŽBYT Zlaté Moravce, Mestsk. podnik

Bytové družstvo Zlaté Moravce


Michalovce

Okresné stavebné bytové družstvo Michalovce

Domspráv s.r.o. byty, teplo a iné služby


Banská Štiavnica

Bytove družstvo Žiar nad Hronom

Bytová správa s.r.o. Banská Štiavnica

Stačí nás kontaktovať, všetko si vysvetlíme emailom alebo telefonicky. Ideálne je ak zapojenie vchodu máte už predbežne odsúhlasené vlastníkmi bytov.